Den här webbplatsen använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av webbplatsen. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du att cookies används. Läs mer om cookies och hur du kan stänga av dem.

OK
Till textinnehållet på sidan. Tryck Alt+S

Vi träffar dig som är privatkund

Tanumshede

Karin Johansson

Karin Johansson

Kundtjänst
Kontakt: 0525-64908 och karin.johansson@sparbankentanum.se

Carina Thelin

Carina Thelin

Privatrådgivare
Kontakt: 0525-64972 och carina.thelin@sparbankentanum.se

Magdalena Schwartz Åkerberg

Magdalena Schwartz Åkerberg

Privatrådgivare
Kontakt: 0525-64936 och magdalena@sparbankentanum.se

Cecilia Lagrell

Cecilia Lagrell

Placeringsrådgivare
Kontakt: 0525-64922 och cecilia.lagrell@sparbankentanum.se

Karin Järund

Karin Järund

Privatrådgivare
Kontakt: 0525-64923 och karin.jarund@sparbankentanum.se

Christoffer Svensson privatrådgivare

Christoffer Svensson

Privatrådgivare
Kontakt: 0525-64927 och christoffer.svensson@sparbankentanum.se

Katarina Henriksson

Katarina Henriksson

Privatrådgivare
Kontakt: 0525-64924 och katarina.henriksson@sparbankentanum.se

Katrin Nord privatrådgivare Tanumshede Sparbanken Tanum

Katrin Nord

Privatrådgivare
Kontakt: 0525-64929 och katrin.nord@sparbankentanum.se

Linnea Lagrell, Privatrådgivare

Linnea Lagrell

Privatrådgivare
Kontakt: 0525-64955 och linnea.lagrell@sparbankentanum.se

Olle Kristoffersson

Olle Kristoffersson

Kundtjänst
Kontakt: 0525-64907 och olle.kristoffersson@sparbankentanum.se

Catia profilbild

Catia Pettersson

Kundtjänst
Kontakt: 0525-64915 och catia.pettersson@sparbankentanum.se

Emil Berntsson

Emil Berntsson

Kundtjänst
Kontakt: 0525-64904 och emil.berntsson@sparbankentanum.se

Jennie Källström Skoog

Jennie Källström Skoog

Kundtjänst
Kontakt: 0525-64915 och jennie.kallstrom@sparbankentanum.se

Susanne Rudolfsson

Susanne Rudolfsson

Privatrådgivare
Kontakt: 0525-64926 och susanne.rudolfsson@sparbankentanum.se

Grebbestad

Emelie Andersson

Emelie Andersson

Rådgivare
Kontakt: 0525-64905 och emelie.andersson@sparbankentanum.se

Maria Johansson

Maria Johansson

Privatrådgivare
Kontakt: 0525-64954 och maria.johansson@sparbankentanum.se

Christopher Andersen Eliasson

Christopher Andersen Eliasson

Privatrådgivare
Kontakt: 0525-64956 och christopher.eliasson@sparbankentanum.se

Hamburgsund

Helena Samuelsson

Helena Samuelsson

Privatrådgivare
Kontakt: 0525-64965 och helena.samuelsson@sparbankentanum.se

Camilla Långström

Camilla Långström

Privatrådgivare
Kontakt: 0525-64934 och camilla.langstrom@sparbankentanum.se

Kenth Andersson

Kenth Andersson

Privatrådgivare
Kontakt: 0525-64964 och kenth.andersson@sparbankentanum.se

Emma Andersson, Privatrådgivare

Emma Andersson

Privatrådgivare
Kontakt: 0525-64967 och emma.andersson@sparbankentanum.se

Ingrid Gustafsson

Ingrid Gustafsson

Kundtjänst
Kontakt: 0525-64961 och ingrid.gustafsson@sparbankentanum.se  

Stäng Skriv ut